Zahradní altán na terase Lidická

Hlasování pro projekty je ukončeno. Podívejte se na vítězné projekty.

Navrhnul/a
Kateřina Děkaníková, vedoucí pracoviště Lidická
Lokalita
SVČ Lužánky – pracoviště Lidická, Brno - střed
Rozpočet
96 700 Kč
Téma
Veřejnost, klienti
Cílová skupina
Děti, zábava, relaxace
Doba realizace
Podzim 2019

O projektu

Dřevěný vzdušný a vizuálně lehký altán bude stát na terase pracoviště Lidická. Pracoviště se nachází v centru krásného parku Lužánky a jeho prostory využívají ke spočinutí jak návštěvníci parku, tak klienti Lužánek – střediska volného času. Protože je budova a její přilehlé prostory velmi vytížená, bude altánek na terase sloužit jako další prostor, kde zázemí všem našim návštěvníků nabídneme. V současné době terasa pracoviště Lidická poskytuje zázemí rozličným kulturním akcím pořádaným pro veřejnost. Své útočiště tam také nachází rodiče s malými dětmi, kteří si během slunečných dnů posedí na lavičce pod stromem, nebo u kavárenského stolečku.

Cílová skupina

Cílová skupina: Na terasu mají přístup jak návštěvníci parku, tak klienti střediska volného času. Vybudovaný altánek bude tak sloužit jak široké veřejnosti, klientům, tak i rodičům, čekající s mladšími sourozenci na děti.


Přínos

Přínosem projektu bude navýšení možností, kde na Lidické trávit volné chvíle, kde se posadit ve stínu a čekat, až dětem skončí kroužek, nebo kde uspořádat výtvarnou dílnu v přírodě. Naším projektem se snažíme našim návštěvníkům zpříjemnit jejich čekání, zútulnit naše prostředí. Snažíme se, aby se u nás cítili jako doma. 
Rozpočet projektu  
Náklady celkem:96 700 Kč
Tesařské práce
MateriálHranoly35 700 Kč
Prkna14 000 Kč
Palubky7 500 Kč
Spojovací materiál7 500 Kč
Barvy4 500 Kč
Klempířské práce
Dodávka a montáž 8 000 Kč
Klempířské prvky9 500 Kč
Položení krytiny 2 000 Kč
Ostatní
Betonové patky8 000 Kč
↑↓